KURZY BŘIŠNÍHO TANCE                  TANEC, POHYB, RADOST, LADNOST, KRÁSA, ...

Jak se přihlásit do kurzů?

Napište e-mail na katerina.borovcova@seznam.cz, ve kterém uvedete:
- název kurzu (pokročilost) , o který máte zájem
- Vaše jméno a příjmení, adresu (trvalé bydliště) vč. PSČ
- Váš e-mail
- číslo Vašeho mobilního telefonu (nepovinný údaj - na mobil píšeme nebo voláme pouze v případě, že Vás potřebujeme bezodkladně kontaktovat). 

Vyčkejte na potvrzující e-mail, ve kterém obdržíte faklturu s č. účtu pro zaslání kurzovného, po připsání peněz na účet jste do kurzu přihlášeny. Takto podaná přihláška je závazná!        

KURZY JARO 2018 - UKONČENY  /  NAVŠTIVTE SEMINÁŘE - viz odkaz

Pokročlost   

Termín

Kdy

Kde

Cena


 
       

 
       
         

Cena jednotlivých lekcí  je 130 Kč/hod.

Ballet Prima najdete v Pardubicích,  na Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí) , v 1.patře, vchod je vedle obchodu se zahr. potřebami.

Další informace:

Zameškané lekce je možné nahrazovat v průběhu celého tanečního kurzu v rámci jakékoli jiné hodiny nebo za sebe můžete poslat náhradnici. Peníze se za proměškané lekce nevrací.

Pokud si přejete navštěvovat pouze jednotlivé lekce, je to možné v případě, že je v kurzu volné místo, cena: 130,- Kč/hod. Zaplacení kurzovného je tedy značně levnější než placení jednotlivých lekcí.

Tanečnice si svou pokročilost určují sami, popř. po dohodě s lektorkou – někdo chodí třeba roky do začátečnic, aby mohl relaxovat pohybem, někdo postupuje velmi rychle až k pokročilým. Pokud je v kurzech místo, můžete si vyzkoušet, kde Vám to nejvíce vyhovuje.
Na hodinu budete potřebovat: pohodlné oblečení,  pití a chuť naučit se a vyzkoušet něco nového. Lekce probíhají v přátelském prostředí, není důležité kolik je Vám let, kolik vážíte ani předchozí taneční zkušenosti.

PROSTORY, KDE TANČÍME.

 

Pardubice, zrcadlový sál  Ballet Prima, Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí)