KURZY BŘIŠNÍHO TANCE                  TANEC, POHYB, RADOST, LADNOST, KRÁSA, ...

Jak se přihlásit do kurzů?

Napište e-mail na katerina.borovcova@seznam.cz, ve kterém uvedete:
- název kurzu (pokročilost) , o který máte zájem
- Vaše jméno a příjmení, adresu (trvalé bydliště) vč. PSČ
- Váš e-mail
- číslo Vašeho mobilního telefonu (nepovinný údaj - na mobil píšeme nebo voláme pouze v případě, že Vás potřebujeme bezodkladně kontaktovat). 

Vyčkejte na potvrzující e-mail, ve kterém obdržíte faklturu s č. účtu pro zaslání kurzovného, po připsání peněz na účet jste do kurzu přihlášeny. Takto podaná přihláška je závazná!        

KURZY 2020

ZRUŠENÍ KURZŮ - INFO
Milé kurzistky - vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou ČR jsou všechny kurzy orientálního tance od 13.3.2020 zrušeny. 

Pokročlost   

Termín

Kdy

Kde

Cena

pokročilé / středně pokročilé)
 
14.1. až 21.4.2020
14 lekcí
úterý
19-20 hod
Pardubice
Ballet Prima
 tř.Míru 110
1650 Kč
začátečnice/mírně pokročilé
 
16.1. až 23.4.2020 14 lekcí čtvrtek
18,30 - 19,30 hod
Pardubice
Ballet Prima
 tř.Míru 110
1650 Kč

 Netančíme o jarních prázdninách = 10-16.2.2020

Od  1.1. 2019  je možné platit kurzovné pouze převodem na účet, kurzovné se platí celé předem.  Jednotlivé lekce již nebude možné platit samostatně. Děkuji za pochopení.

Ballet Prima najdete v Pardubicích,  na Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí) , v 1.patře, vchod je vedle obchodu se zahr. potřebami.

Další informace:

Zameškané lekce je možné nahrazovat v průběhu celého tanečního kurzu v rámci jakékoli jiné hodiny nebo za sebe můžete poslat náhradnici. Peníze se za proměškané lekce nevrací.

Tanečnice si svou pokročilost určují sami,  popř. po dohodě s lektorkou – někdo chodí třeba roky do začátečnic, aby mohl relaxovat pohybem, někdo postupuje velmi rychle až k pokročilým. Pokud je v kurzech místo, můžete si vyzkoušet, kde Vám to nejvíce vyhovuje.
Na hodinu budete potřebovat: pohodlné oblečení,  pití a chuť naučit se a vyzkoušet něco nového. Lekce probíhají v přátelském prostředí, není důležité kolik je Vám let, kolik vážíte ani předchozí taneční zkušenosti.

PROSTORY, KDE TANČÍME.

 

Pardubice, zrcadlový sál  Ballet Prima, Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí)