KURZY BŘIŠNÍHO TANCE                  TANEC, POHYB, RADOST, LADNOST, KRÁSA, ...

Jak se přihlásit do kurzů?

Napište e-mail na katerina.borovcova@seznam.cz, ve kterém uvedete:
- název kurzu (pokročilost) , o který máte zájem
- Vaše jméno a příjmení, adresu (trvalé bydliště) vč. PSČ
- Váš e-mail
- číslo Vašeho mobilního telefonu (nepovinný údaj - na mobil píšeme nebo voláme pouze v případě, že Vás potřebujeme bezodkladně kontaktovat). 

Vyčkejte na potvrzující e-mail, ve kterém obdržíte faklturu s č. účtu pro zaslání kurzovného, po připsání peněz na účet jste do kurzu přihlášeny. Takto podaná přihláška je závazná!        

KURZY 2020

Od září 2020 budou probíhat pravidelné kurzy orientálního tance. Těšíme se na vás. Bližší info brzy, během srpna. Začínat se bude pravděpodobně od půlky září 2020.

Pokročlost   

Termín

Kdy

Kde

Cena

pokročilé / středně pokročilé
 
podzim 2020
15.9.-1.12.2020
11 lekcí
úterý
19-20 hod
Pardubice
Ballet Prima
 tř.Míru 110
1320 Kč
(resp. 920 Kč pro kurzistky jaro 2020)
začátečnice
pozor, po delší době se otevírá kurz pro nové zájemce!
 
podzim 2020
17.9.- 3.12.2020
12 lekcí
čtvrtek
18,30 - 19,30 hod
Pardubice
Ballet Prima
 tř.Míru 110
1440 Kč

 Od  1.1. 2019  je možné platit kurzovné pouze převodem na účet, kurzovné se platí celé předem.  Jednotlivé lekce již nebude možné platit samostatně. Děkuji za pochopení.

Ballet Prima najdete v Pardubicích,  na Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí) , v 1.patře, vchod je vedle obchodu se zahr. potřebami.

Další informace:

Zameškané lekce je možné nahrazovat v průběhu celého tanečního kurzu v rámci jakékoli jiné hodiny nebo za sebe můžete poslat náhradnici. Peníze se za proměškané lekce nevrací.

Tanečnice si svou pokročilost určují sami,  popř. po dohodě s lektorkou – někdo chodí třeba roky do začátečnic, aby mohl relaxovat pohybem, někdo postupuje velmi rychle až k pokročilým. Pokud je v kurzech místo, můžete si vyzkoušet, kde Vám to nejvíce vyhovuje.
Na hodinu budete potřebovat: pohodlné oblečení,  pití a chuť naučit se a vyzkoušet něco nového. Lekce probíhají v přátelském prostředí, není důležité kolik je Vám let, kolik vážíte ani předchozí taneční zkušenosti.

PROSTORY, KDE TANČÍME.

 

Pardubice, zrcadlový sál  Ballet Prima, Tř. Míru 110 (dvorkem letních zahrádek Restaurace U dvou zmijí)